Z przyjaciółmi zyskujesz więcej!

Jeśli szukają Państwo eleganckiego wnętrza na spotkanie w gronie przyjaciół i znajomych, chcecie połączyć dobrą zabawę i taniec z możliwością porozmawiania, degustacji oryginalnych alkoholi oraz wyszukanych przekąsek – Scenografia jest idealnym miejscem na Wasze Przyjęcie.  Aranżacja naszego Klubu – wygodne kanapy, loże oraz antresola na górze umożliwiają zorganizowanie imprezy dla większej grupy, jak i dla kameralnego grona w taki sposób, aby wszyscy goście czuli się komfortowo i swobodnie.

Nasi menadżerowie pomogą Państwu w ustaleniu dogodnego terminu, wyborze alkoholi oraz poczęstunku – wszystko zgodnie z Państwa życzeniem. Organizując w Scenografii wieczór kawalerski, urodziny czy przyjęcie niespodziankę mogą Państwo liczyć na profesjonalną obsługę naszych kelnerów i barmanów oraz opiekę hostessy.  Miły akcentem na powitanie jest darmowy Welcome Drink dla wszystkich Państwa gości.

Atrakcją wieczoru są także wyjątkowe pokazy taneczne, które ubarwiają każdą weekendową imprezę. Przy rezerwacji dla większej grupy udzielamy atrakcyjnych rabatów, ustalanych indywidualnie. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych gości przygotowaliśmy szereg gotowych propozycji, które mamy nadzieję, że staną się zachętą i inspiracją do skorzystania z naszej oferty. Zapraszamy do zapoznania się z listą propozycji poniżej oraz do kontaktu.

Tel.: 534 328 709


CZYNNE
PT 20:00-4:00
SB 20:00-4:00

Znajdziesz nas: