Piątek, 28.09
godz. 20:00

Wstęp:

Już 28 września w Klubie Scenografia w Łodzi zagra dla Was Smolasty!!!START: 20:00Otwarcie bram: ...

Piątek, 09.11
godz. 18:00

Wstęp: 100 zł

Steve Rothery Band na 2 koncertach w Łodzi! Progresja zaprasza z przyjemnością na koncert Steve R ...

Impreza klubowa
04.08, Piątek

Latino Night w Klubie Scenografia

04.08, Piątek godz. 19:00

Wstęp: 10 zł

Mamy przyjemność zaprosić Was na wyjątkowe wydarzenie!

4 sierpnia w klubie Scenografia odbędą się warszaty bachatowe oraz impreza w rytmach latino!

O 19:00 Marcin Sokół oraz Magda Promińska wprowadzą Was w magiczny świat bachaty sensual i dostarczą ogromnej dawki pozytwnej energii.
Natomiast o 20:00 stery przejmują Daniel Rojewski i Monika Sęk, którzy nauczą Was nowych bachatowych tricków, którymi będziecie mogli zabłysnąć na tanecznym parkiecie!

Warsztaty na poziomie OPEN, czyli dla wszystkich, którzy znają podstawy bachaty.
(Opisy instruktorów poniżej).

Po warsztatach od razu startujemy z imprezą w rytmach bachaty, salsy oraz kizomby!
Czekają na Was animacje taneczne, pokaz przepięknych dziewczyn z Project Ladies oraz niespodzianka wieczoru!

Wstęp 10 zł do odbioru na barze!

Przyjdź i spędź ten piękny wieczór w Scenografii razem z nami!

Instruktorzy:
Daniel Rojewski - magister inżynier oraz dyplomowany pedagog. Licencjonowany instruktor tańca i fitness. Z tańcem zaprzyjaźnił się już w dzieciństwie, rozpoczynając swą przygodę od tańca towarzyskiego oraz nowoczesnego. Po kilku latach jego zainteresowanie przyciągnęły takie techniki, jak: salsa, bachata, kizomba i afro. Jego ulubionym stylem salsy jest niezmiennie LA, ale najbliższa jego sercu jest bachata, a szczególnie styl sensual, który stara się wciąż rozwijać, szkoląc się u najlepszych zagranicznych instruktorów, oraz promować na polskiej scenie tanecznej. Wieloletni tancerz Formacji Salsowej oraz instruktor w Studio Tańca Project Salsa do lipca 2017 roku. Założyciel formacji tanecznej Bachata Team Łódź, odnoszącej sukcesy w całej Polsce. Czynnie uczestniczy w różnego rodzaju pokazach i konkursach tanecznych oraz np. Bachata Stars Polska. Instruktor licznych warsztatów, m.in. podczas Latino Festiwalu, El Sol Bachata Days, a także obozów tanecznych w kraju i za granicą.

Monika Sęk swoją przygodę z tańcem rozpoczęła jako dziecko szkoląc się w technikach streetowych m.in. w formacji tanecznej Kabaret 130. W wieku 16 lat trafiła do łódzkiej szkoły tańca Project Salsy dołączając do formacji Girls Only oraz Fame Art. Tańczyła wiele styli ale żaden z nich zawładnął jej sercem tak jak salsa i bachata. Dzięki swojej ciężkiej pracy i umiejętnościom w 2015 roku Monika została instruktorką Bachaty. Jest założycielką dwóch prężnie działających i odnoszących sukcesy w całej Polsce formacji tanecznych – Bachata Team Łódź oraz Project Ladies. Monika współpracuje z wieloma szkołami tańca i organizatorami festiwali z całej Polski. Wraz ze swoim partnerem Danielem Rojewskim szkoli miłośników bachaty i zaraża ich swoją pasją do tańca. Stale rozwija swoje umiejętności uczestnicząc w licznych warsztatach i festiwalach z instruktorami światowej klasy, a swoją pasją i energią pragnie zarażać innych. Najważniejsze w tańcu są dla niej emocje, porozumienie, dynamika i estetyka.

Marcin Sokół od najmłodszych lat interesował się różnym aktywnościami fizycznymi. Długo szukał swojej sportowej drogi, aż trafił na capoeire, która pochłonęła go całkowicie. Do tego stopnia, że już po niecałym roku własnego szkolenia został instruktorem.
Marcin swoją przygodę z tańcem rozpoczął w 2012 roku od salsy liniowej, zaś w 2016 zapoznał się ze swoją partnerką życiową Magdaleną oraz z bachatą :) Od tego czasu regularnie szkoli się pod okiem największych bachatowych autorytetów (m.in. Korke i Judith, Ronald i Alba, Kiko i Christina, Andrea i Silvia) i podnosi swoje kwalifikacje czego zwieńczeniem było zajęcie wraz ze swoją partnerką 3 miejsca w międzynarodowym konkursie BachataStars w Pradze w 2017 oraz zajęcia 3 miejsca w polskiej edycji tegoż konkursu w tym samym roku. W tańcu bardzo ważna jest dla niego muzykalność i odzwierciedlanie różnorodności rytmów w ciele. Ceni sobie bardzo interakcje i feeling. Jest bardzo dokładny w tym co robi, ma indywidualne podejście do każdej osoby. Zaraża uśmiechem i optymizmem. Stale się rozwija i poszerza horyzonty.

Magdalena Promińska, z wykształcenia lekarz, z zamiłowania tancerka. Swoje pierwsze taneczne kroki w wieku 10 lat stawiała w tańcu towarzyskim w szkole Step Dance Krzysztofa Wegwerta. Kolejne lata upływały pod znakiem treningów i szkoleń u takich znamienitości jak Sergey Surkov i Melia, Roman i Monika Pawelec, Rafał Maserak i Magda Soszyńska, Adam Król, Justyna Hawkins i wielu innych, czego efektem były sukcesy w turniejach rangi ogólnopolskiej oraz międzynarodowej i wytańczenie klasy tanecznej A w stylu latynoamerykańskim i standardowym. Oprócz tańca towarzyskiego rozwijała się w takich technikach jak hip-hop, jazz czy taniec klasyczny. Matura, a potem studia wymusiły zawieszenie tanecznych butów na kołku, ale w 2015 powróciła do pasji i bez reszty oddała się tańcom karaibskim, a w szczególności bachacie. Aktualnie Magda regularnie szkoli się na największych eventach bachatowych w Polsce. Do jej największych sukcesów należy zajęcie wraz z partnerem 3 miejsca w konkursie BachataStars w Czechach 2017 oraz zajęcie 3 miejsca w polskiej edycji konkursu w tym samym roku.
Wyznaje zasadę, że taniec to nie tylko kroki ale przede wszystkim emocje i zabawa.

 • Urszula - 35-lecie pracy artystycznej - 08.11
 • godz. 18:00
 • 60 zł
 • Bilet
 • Steve Rothery Band - 09.11
 • godz. 18:00
 • 100 zł
 • Bilet
 • Steve Rothery Band - 10.11
 • godz. 18:00
 • 100 zł
 • Bilet
 • KO Tour - Decapitated, Frontside + VS, DMD - 29.11
 • godz. 18:00
 • od 55 zł
 • Bilet

CZYNNE
PT 20:00-4:00
SB 20:00-4:00

Znajdziesz nas: